WEDDINGS & EVENTS, BODRUM DMC

ASİSTLERİMİZ

 

Etkinliklerinizin planlama, uygulama ve yönetiminde Bodrum ve İstanbul ofislerimiz,

 

lojistik avantajlarla sizin için hizmet veriyor. 

MÜZiK

Jazz, Rock, Latin ve Pop gruplarımız, geniş repertuarları ile tüm organizasyonu sürükleyebilecek ve farklı tür müzikleri bir araya getiren orkestralarımız ister bir açılış veya karşılama kokteylinde trio, isterseniz bir lansman gecesinde caz orkestrası, dilerseniz de tümü... Sahne deneyimleri üst düzey olan yerli ve yabancı gruplarımız gecenize renk katacak..

DEKORASYON

​Hem mekana, hem organizasyona uygun dekorasyonu tasarlıyoruz. Demosunu hazırlıyoruz, beğeninize sunuyoruz. Organizasyonunuza ruh katacak detayları geliştiriyor, tarzınızı yansıtmasına özen gösteriyoruz. Ve o gün davetlileriniz için kusursuz ve şık bir ambians yaratıyoruz.  

SES GÖRÜNTÜ IŞIK SiSTEMLERi

​Çok amaçlı salonlarınızın veya açıkhava etkinliklerinizin ses, ışık

ve görüntü sistemleri ile ilgili çözüm üretiyor ve profesyonel destek sunuyoruz. Konser, defile, düğün, açılış, konferans, kongre, festival, fuar ve özel organizasyonlarınızda

teknik ekibimiz ile yanınızdayız.

TRANSFER ve VIP ULASIM HiZMETLERi

​Üst düzey yetkilileriniz veya VIP müşterileriniz için, havaalanından  başlayıp şehirdeki tüm ulaşımlarında Mercedes E,C,S serileri, Vito ve Limuzin gibi araç filomuz ile yanınızdayız. 

SAHNE DEKOR

​​Indoor veya outdoor seçeneklerimiz ile göz kamaştırıcı sahne çözümleri için sizi dinlemeye hazırız. Kongre,  defile, lansman veya gala sahnelerinde yaratıcı  uygulamalarıyla  Event Asist çözümleri sizi bekliyor.

SPONSOR iLiŞKiLERi

​​Planlamış olduğunuz projeler, konserler ve etkinlikleri değerlendiriyor ve sponsor ilişkilerini kuruyoruz. Sponsorların içerisinde yer alabileceği tüm projelerinizi deneyimli ekibimiz tarafından inceliyor ve cevaplandırıyoruz.

SHOW ve PERFORMANSLAR

​Klasikleşmiş parçaları güçlü altyapılar eşliğinde canlı enstrümanlarıyla ve göz alıcı kostümleriyle show'a dönüştüren müzisyenler... 

Latin ritmlere perküsyonları ile hayat veren ritm ustaları... 

Organizasyonu enerjisini üst düzeyde tutan DJ'ler...

iKRAM HiZMETLERi

Dilerseniz bir kokteyl, dilerseniz akşam yemeği... Davet sofralarınızda ağırlayacağınız konuklarınız için dünya mutfaklarından seçeceğiniz özel menüleri oluşturuyor ve tadımınıza sunuyoruz. Profesyonel servis ekiplerimizin en uygun ekipmanlarla sunacağı ziyafetlerde yanınızdayız.

SANDALYE VE MASALAR

​İç veya dış mekanlar için ahşap-beyaz-altın-gümüş,  tiffany-napolyon-tonet-rejisör vb. sandalyelerinizi, oturma düzenine uygun yuvarlak-kare vb. masaları istediğiniz adette sağlıyoruz. nakliye ve taşıma hizmeti veriyoruz.

STAND UYGULAMA

​Katılacağınız fuarda en havalı stand sizinki olsun. Ürün veya markanızı konumlandıracağınız uygulamalarda en ince ayrıntıya kadar düşünüyor ve ihtiyacınıza uygun çözümleri üretiyoruz ve uyguluyoruz.

KONSEPT PARTi TASARIM ve UYGULAMA-HEDiCLUB
Özel günlerinizde fark yaratın. HediClub  ile doğum gününden bekarlığa veda partisine çeşitli konseptlerde sınır sadece hayal gücümüz... Yemek stilistlerinin ve uzman şeflerin birlikte hazırladıkları neşeli yiyeceklerle eğlence başlasın!
ETKiNLiK UYGULAMALARI

Etkinliğin iz bırakması ve hedeflediğiniz sonuca ulaşması ancak bütün katılımcıların aktif şekilde etkinliğin içine dahil edilmesi ile sağlanabilir. 

Mobil çağın gerekliliklerine uyumlu, etkinliğin içeriğine ve hedeflerine yönelik tasarlanan mobil uygulamalarla 

bilinirliliğinizi arttıracak ve başarıyı yakalayacaksınız. 

MAVİ ROTALAR

Adaları ve kıyıları ile muhteşem güzellikler sunan Ege ve Akdeniz'de yüksek standartlı yatlarla yelken açmanın keyifine varabilirsiniz.

Dilerseniz unutulmaz bir  balayı, dilerseniz incentive bir etkinlik, ya da doğa ile başbaşa bir tatil için olanaklar denizi sunuyoruz. 

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

​Bu filmde başrol sizin! Şirketinizin başarıları, çalışanları, kurumsal değerleriniz ve hedefleriniz... Röportajlarla zenginleştirilmiş içerik ve senaryo, deneyimli yönetmenlerin gözüyle son teknoloji çekim metodları... Kurumsal filminizi dilediğiniz formatta çekiyor, montajlıyor ve çoğaltıyoruz. Siz hazırsanız, biz de hazırız:"Motor!"  

TEAM BUILDING AKTiViTELERi

Motivasyon, yaratıcılık, ödüllendirme, bağlılık. Takım ruhunun sinerjisi paha biçilemez. Takımlarınızın problemleri birlikte çözebilme, öncelikleri belirleme ve etkin kararlar alabilme becerilerini yaratıcı aktivitelerle eğlenerek geliştirmeleri için birbirinden farklı teambuilding aktiviteleri hazırladık.​​